Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Bejbi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo8 kwietnia 2017 r.

Bejbi jest młodziutką, bardzo delikatną i wrażliwą suczką, która niedawno trafiła do naszego przytuliska. To jeszcze dziecko, ma około 8 miesięcy. Trudne środowisko wywoływało u niej silny strach, sunia praktycznie nie opuszczała budy, unikała kontaktu z ludźmi, choć bardzo interesowało ją to, co działo się na zewnątrz jej boksu. Gdy nikt nie patrzył, cicho wychodziła z ukrycia i obserwowała, co robili wolontariusze i inne psy. Przełamaliśmy już pierwsze lody i powoli pokazujemy Bejbi, że świat jest dla niej bezpiecznym miejscem. Sunia bardzo ładnie reaguje na inne psy, jest zainteresowana nowymi znajomościami, pozytywnie podchodzi do życzliwie nastawionych do niej czworonogów. Pilnie szukamy dla tego maleństwa dobrego domu stałego lub tymczasowego w spokojnej okolicy pozbawionej nadmiernej ilości bodźców, gdzie będzie mogła wieść normalne, spokojne życie. Bejbi może zamieszkać z innymi miłymi psami. Jest zdrowa, ma aktualne szczepienia, została odrobaczona i zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym. Bejbi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna.

23 kwietnia 2017 r.

Kruszynka Bejbi pojechała do domu! To dla niej ogromna i jedyna szansa na pozbycie się swoich lęków i stanięcie na nogi. Ślicznie dziękujemy Pani Karinie za danie Bejbi szansy i okazanie jej wielkiego serca. Maleńka zamieszkała w pięknej i spokojnej okolicy, gdzie będzie wiodła prawdziwie szczęśliwe życie. Całym sercem mocno kibicujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047