Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Bonnie, pies do adopcji, poznań, dopiewo11 października 2017 r.

Bonnie jest młodą, ok. roczną sunią, którą właśnie przyjęliśmy pod opiekę do jednego z naszych domów tymczasowych. Sunia musiała rozstać się ze swoją dotychczasową rodziną, która w związku z przeprowadzką do innego kraju nie mogła dalej opiekować się swoim psem…  Bonnie jest zdrowa, bardzo pozytywnie nastawiona do otoczenia, lubi się bawić i chodzić na spacery. Jest nauczona życia w domu, akceptuje dzieci oraz zwierzęta, zarówno inne psy, jak i koty. Chcemy pomóc tej uroczej i mądrej suni w znalezieniu dobrego domu, w którym otoczona zostanie opieką i troską na całe swoje życie, gdyż zbyt dużo już przeszła dotychczas. Bonnie w swoim krótki życiu była już raz porzucona, teraz porzucono ją po raz drugi. Naszym celem jest znaleźć dla niej takich ludzi, którzy przyjmą ją do siebie z otwartym sercem i pełną odpowiedzialnością za jej przyszłość

18 października 2017 r.

Udało nam się szybciej niż moglibyśmy przypuszczać! Bonnie od dzisiaj ma nowy dom, a w nim własne legowisko w każdym pokoju i towarzystwo uroczego, zrównoważonego i sympatycznego kota, a oprócz tego, co na najważniejsze, oddaną sobie opiekunkę, która widzi w niej same pozytywy. Bardzo dziękujemy Ani za przygarnięcie Bonnie i życzymy waszej trójce wszystkiego, co najlepsze i długiego, wspólnego życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726