Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Borówka, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie.

Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).
Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Zosia oraz jej córeczki Borówka, Jagoda i Poziomka.
Zosia to przeurocza, przemiziasta, rozgadana i bardzo prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest wesołą i bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi córkami. Po odchowaniu dzieciaczków mama zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego.
Jagoda, Borówka i Poziomka to trzy słodkie koteczki, urodziły się ok 13 maja. Zaczęły już powoli same jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

Zobacz filmik z udziałem Zosi i jej maluchów >>

6 lipca 2017 r.

Borówka to prześliczna, miziasta czarna kuleczka. Kotka urodziła się ok 13 maja w ogrodzie jednego z mieszkańców Borówca.

Dziewczynka jest troszkę mniej rozbrykana niż jej siostrzyczki, ale nie znaczy to, że nie jest skora do zabawy – z zamiłowaniem podgryza pluszaczki i bawi się nimi. Mała jest ciekawska i chętnie poznaje świat – uczy się wspinać po drapaku i biega radośnie po zakamarkach kociarni. A gdy zmęczy się zabawą zwija się cichutko w kąciku i oddaje się błogiej drzemce. Boróweczka jest bardzo grzeczna i kochana – uwielbia siedzieć na kolanach i być głaskana przez człowieka, przytula się do niego mocno. Jesteśmy też przekonani, że jest ona czarną kotką przynoszącą szczęście – jak tylko się w kogoś wtula, natychmiast pojawia się uśmiech na jego twarzy:). Jest już samodzielna i załatwia się do kuwety. Teraz już trzeba jej tylko kochających opiekunów do pełni szczęścia.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.