Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Daszka, pies do adopcji, poznań, dopiewo17 września 2017 r.

Daszka to kilkutygodniowe maleństwo porzucone przez właścicieli i przywiezione do naszego przytuliska. Jest drobna i delikatna, dlatego natychmiast została przewieziona do współpracującego z fundacją domu tymczasowego. Szybko się w nim zaaklimatyzowała i dała poznać jako piesek grzeczny i mądry. Lubi się bawić i dokazywać, ale w granicach zdrowego rozsądku. Nie zaczepia seniora rezydenta, nie podgryza przedmiotów i nieźle radzi sobie z czystością w domu. Wierzymy, że taki idealny maluch szybko znajdzie swoją nową rodzinę.

20 września 2017 r.

Nasza wiara nie była bezpodstawna – Daszka już przeprowadziła się do swojego stałego domu, a nowi opiekunowie wprost nie posiadają się ze szczęścia. Dziewczynka uczy się nowego życia i jest oczkiem w głowie wszystkich członków rodziny. Serdecznie dziękujemy za adopcję i życzymy wszystkiego dobrego!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047