Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Emil, mały pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 września 2016 r.

Emil to malutki, niskopodłogowy przeuroczy piesek. Jest młodziutki – ma ok. 2 lat. Obecnie przebywa w podpoznańskim przytulisku, w którym dzielnie znosi warunki i czeka aż ktoś go wypatrzy. Emil ładnie chodzi na smyczy, z radością wychodzi na spacer. Ten kochany psiak szuka domu w spokojnej, cichej okolicy. Jest pieskiem, po którym widać, że wiele w swoim życiu przeszedł, dlatego szukamy dla niego kochających, opiekuńczych właścicieli, którzy zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa i dadzą czas na aklimatyzację. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osób, które podarują mu swoje serce. Ten uroczy psiaczek potrzebuje trochę czasu na zaufanie nowej osobie, dlatego nie polecamy go do domu z dziećmi. Emil został odrobaczony, posiada aktualne szczepienia.

Emil znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

9 marca 2017 r.

Malutki niedźwiadek Emil doczekał się swojego nowego domu. A właściwie w pełni wykorzystał szansę jaką otrzymał opuszczając przytulisko i wprowadzając się do domu tymczasowego. Jego nowa opiekunka nie wyobraża sobie życia bez niego i chce, aby spędził z nią resztę życia, co niezmiernie nas cieszy. Dziękujemy i trzymamy kciuki za dalsze wspólne życie.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047