Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fibi, czarna kotka do adopcji, Poznań, Dopiewo

21 listopada 2016 r.

Witajcie!
Ta czarna kulka to ja – Fibi, mam ok 4 miesięcy i jestem prawdziwie czarnym kotem! Podobno one przynoszą pecha, ale ja jestem wielką szczęściarą! W domu tymczasowym, w którym obecnie się zatrzymałam, mieszkam dopiero od tygodnia, a już znalazłam przyjaciela, z którym się razem bawimy i broimy! Uwielbiam się bawić! A szczególnie piłeczkami – takie dzwoniące są najlepsze!

Moją drugą pasją jest jedzenie! Z tym jednak muszę uważać, żeby nie przesadzić i nie stać się chodzącą beczką. Jestem grzeczną i bardzo odważną koteczką, kocham pieszczoty i zawsze przy nich głośno mruczę! Mrrr! Załatwiam się do otwartej kuwety, nie brudzę, nie skaczę po firankach, raczej trzymam się twardo ziemi. Kocham ludzi i bardzo tęsknię, kiedy nikogo przy mnie nie ma, dlatego wszędzie chodzę za moją obecną opiekunką. Szukam jednak takiego prawdziwego domu z prawdziwą mamusią, takiego z którego nie musiałabym się już nigdzie przenosić. Podobno ludzie nie lubią czarnych kotów, ale czy to moja wina, że taka jestem? Przecież czarne jest piękne!

24 lutego 2017 r. 

Fibi pojechała dziś do stałego domu. Będzie miała swój prywatny drapak do dyspozycji. Mamy nadzieję, że świetnie odnajdzie się w odnajdzie w 4-osobowej rodzinie. Na początku na pewno będzie nieco wystraszona, ale mamy nadzieję, że szybko pokaże się od jak najlepszej strony.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404