Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Globi, pies do adopcji10 września 2016 r.

Globi jest filigranowym psiakiem, który ma dużo energii. Młodziutki, z błyszczącą, czarną i lekko podpalaną sierścią sprawia wrażenie zawsze zadowolonego i skorego do psot. Lubi kontakt z człowiekiem, zachęca do zabawy i głaskania, nie ma żadnego problemu z zawieraniem nowych znajomości. Globi uwielbia spacery w lesie, chętnie i energicznie kroczy przed siebie, poznając świat, który go otacza. Globi powinien trafić do ludzi aktywnych, lubiących spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ponieważ nie jest typem kanapowca, który zadowoli się krótkim spacerem dookoła bloku. Globi jest zdrowy, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i regularnie odrobaczany. Nie zostanie wydany do życia w kojcu, na dworze, na łańcuchu ani na prezent dla dzieci.

Globi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

25 listopada 2016 r.

Nie możemy uwierzyć, że ten roczny, uroczy piesek wciąż nie został wypatrzony przez swoich ludzi. Boimy się nadchodzącej zimy i nie dopuszczamy do siebie myśli, że Globi spędzi ją marznąc w betonowym boksie. Prosimy o dom dla naszego przystojniaka, mamy nadzieję, że święta spędzi w otoczeniu kochających go właścicieli.

5 lutego 2017 r.

Nowe życie dostał od losu maluszek Globi. Przesiedział w przytulisku kilka miesięcy, ale doczekał się i nie musi już znosić zimna, hałasu i stresu. Zamieszkał z kochającymi go ludźmi w nowym domu, sypia w cieple, je dobrze i chodzi na regularne spacery. W nowej sytuacji czuje się świetnie i oby nic już nie psuło mu nigdy nastroju.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047