Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Grafi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 maja 2017 r.

Grafi, Panda, Rizo i Luiza to czwórka rodzeństwa znaleziona w kartonie na ulicy, wyrzucona przez kogoś niczym bezużyteczne przedmioty. Młodzież ma ok 7 tygodni i przypomina z wyglądu szczenięta owczarka niemieckiego, nie gwarantujemy jednak, że wyrosną z nich właśnie ON, historia zna różne przypadki. Szczenięta są zdrowe, zostały odpchlone i odrobaczone, przed adopcją zostaną zaszczepione. Są bardzo rezolutne i ciekawe świata. Mieszkają w domu tymczasowym w towarzystwie dorosłego psa i kotów, gdzie uczą się życia, poznają nowe sytuacje, ludzi, przyzwyczajają się do załatwiania na dworze. Chcemy, żeby trafiły do bardzo dobrych domów, gdzie będą wiodły godne życie. Szczenięta nie zostaną wydane do bloku, do życia tylko i wyłącznie na dworze, w kojcu lub na łańcuchu. Szukamy dla nich domów z ogrodem, w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będą chodzić na regularne, wartościowe spacery.

Grafi jest psem bardzo aktywnym, pewnym siebie, chętnym do zabawy i psot z rodzeństwem. Obce jest mu pojęcie nudy, w wolnych chwilach między spaniem i jedzeniem zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie, miejsce do odkrycia lub czynność do wykonania. Podobnie do reszty rodzeństwa jest bardzo inteligentny i sprytny.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem szczeniąt >>

26 czerwca 2017 r.

Pewność siebie zaprowadziła Grafiego tam, gdzie jego miejsce, czyli do domu stałego. Po odbyciu pożegnalnych psot z rodzeństwem grzecznie skinął głową na odchodne i pojechał z nową rodziną rozpocząć prawdziwe życie. Za współlokatorów, oprócz ludzi, ma jeszcze kota i jeża, których akceptuje bez problemu, co było zresztą do przewidzenia. Wszystkiego dobrego Grafi!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047