Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Harry, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się w ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie. Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).

Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Misia oraz jej córeczka Hermiona (szara) i synowie Harry i Ron.

Misia to przeurocza, bardzo miziasta i prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest  bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi dzieciakami. Po ich odchowaniu Misia zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego. Może już teraz Misia wpadnie komuś w oko i jak będzie gotowa do adopcji, to zechce ją przyjąc do swojego domu i serca.:) Hermiona, Harry i Ron to trzy słodkie łobuziaki,  urodziły się ok 10 maja. Już same zaczynają powoli jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

6 lipca 2017 r.

Harry to kociak, który został wraz z całą rodzinką znaleziony w ogrodzie jednego z mieszkańców Borówca. Urodził się ok 10. maja.

Harry, jak każdy mały kociak, kocha się bawić. Razem ze swoim bratem najbardziej lubią zabawę tunelem – jeden z chłopaków siedzi w środku i wystawia łapkę, a drugi rzuca się na tunel od zewnątrz. Dzieciaki potrafią spędzić tak bardzo dużo czasu.:) Harry, po zabawie ucina sobie drzemkę na kocyku, niedaleko swojej klatki, gdzie ma go na oku mama. Jest wesołym i towarzyskim kotkiem, z rodzaju tych, których wszędzie pełno. Lubi ludzi i chętnie daje się głaskać. Ma duży apetyt i jest bardzo samodzielny. Potrafi także wzorowo korzystać z kuwety.

17 sierpnia 2017 r.

Harry pojechał dziś do stałego domu – jako kolejny łobuz z ekipy Harry’ego Pottera. Pierwsza była Hermiona. Teraz już tego rodzeństwa został tylko Ron, którego też gorąco polecamy do adopcji. Wszystkie dzieciaki są u nas kochane.
Harry, rośnij zdrowo! Bedziemy tęsknić!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.