Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Hermiona, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się w ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie. Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).

Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Misia oraz jej córeczka Hermiona (szara) i synowie Harry i Ron.

Misia to przeurocza, bardzo miziasta i prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest  bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi dzieciakami. Po ich odchowaniu Misia zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego. Może już teraz Misia wpadnie komuś w oko i jak będzie gotowa do adopcji, to zechce ją przyjąc do swojego domu i serca.:) Hermiona, Harry i Ron to trzy słodkie łobuziaki,  urodziły się ok 10 maja. Już same zaczynają powoli jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

6 lipca 2017 r.

Hermiona, wraz ze swoim rodzeństwem trafiła do nas z Borówca. Kotki urodziły się w ogrodzie jednego z mieszkańców około 10. maja.

Ta mała szara kotka wręcz powala swoją urodą – białe skarpeteczki i słodkie oczka dodają Hermionie uroku. Jest śliczną i wesołą dziewczynką. Wypuszczona z klatki, natychmiast oddaje się szalonej zabawie. Tryska energią, której ma chyba nieograniczone pokłady – jako ostatnia ze wszystkich kociąt po zabawie idzie na drzemkę. Większość czasu biega z piłeczką i bawi się z rodzeństwem. Hermiona potrafi korzystać z kuwety i samodzielnie je. Z pewnością rozkocha w sobie przyszłych opiekunów.:)

Zobacz filmik z udziałem Hermiony >>

16 sierpnia 2017 r.

Hermiona to kolejna kotka (zaraz po Poziomce) z ekipy z Borówca, dla której udało nam się znaleźć stały dom. 13 sierpnia maleństwo opuściło nasza kociarnie i od teraz będzie wiodło życie u boku 2 dziewczynek (na zdjęciu). Mamy nadzieję, że nasza Hermiona szybko odnajdzie się towarzystwie dzieci i poczuje w pełni, że to jej nowe miejsce. Trzymamy kciuki!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.