Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kabi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 maja 2017 r.

Kabi to szczupły młodzieniec o niekłamanym uroku osobistym. Niedawno trafił do podpoznańskiego przytuliska i teraz spokojnie, z godnością czeka na odmianę swojego losu. Kabi jest przyjaznym psem, zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psów, często chodzi na wspólne spacery z Zamim. Jego smukła sylwetka może sugerować zamiłowanie do sportowych aktywności, jednak Kabi woli spokojne przechadzki po lesie, podczas których korzysta z uroków życia i kontaktu z naturą. Smutne jest jednak to, że korzystać z tego może tak rzadko. Szukamy dla niego dobrego domu w spokojnej, cichej okolicy, w miejscu, gdzie będzie mógł chodzić na regularne, wartościowe spacery. Być może Kabi nie wygląda na typowego kanapowca, jednak na pewno z radością zamieni wyłożoną słomą budę na wygodne posłanie w swoim nowym domu. Kabi jest niedużym pieskiem, sięga trochę ponad kolano, waży nie więcej niż 15 kg. Jest zdrowy, odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom, zaszczepiony, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Kabi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

6 sierpnia 2017 r.

Pozytywnie zakręcony Kabi po raz ostatni spacerował dzisiaj po lesie otaczającym nasze przytulisko. Spacer zakończył bowiem na tylnym siedzeniu samochodu i wraz z rodziną pojechał do domu. W domu odnalazł się bardzo szybko, stres związany ze zmianą miejsca wydaje się być zupełnie mu obcym pojęciem. Serdecznie dziękujemy za adopcję Kabiego i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047