Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Koralinka, kotka do adopcji, Poznań, Dopiewo9 października 2016 r.

Jakiś czas temu prosiłyśmy Państwa o pomoc w znalezieniu lokum dla 4 maluszków urodzonych na polu w Dopiewie i wkleiłyśmy zdjęcie przestawiające kociaki w kartonie. Ten karton podłożyła im Pani Ania, która znalazła kociaki na polu, ogrzała, i od razu zadzwoniła do nas.

Niestety, gdy przyjechałyśmy następnego dnia na miejsce, były już tylko 3 🙁 Nie mamy pojęcia co stało się z czwartym kotkiem, nie znalazłyśmy śladu po nim. Może lis, może kuna, a może malec oddalił się zanadto sam… ciężko powiedzieć.

Trójka kociąt jest już z nami, a dziś, po wielu dniach prób, Pani Ani udało się złapać ich matkę, która pomoże nam w odkarmieniu ekipy, a potem zostanie wysterylizowana i wypuszczona.

Przy okazji łapanki kociej matki do klatki weszła babcia kotków (według okolicznych mieszkańców 🙂 ), która również zostanie wysterylizowana.

21 grudnia 2016 r.

Koralinka mieszkała jakiś czas w domu tymczasowym, który na chwilę stał sie jej stałym, ale niestety z nie swojej winy musiała do nas wrócić. Dziś maleńka zamieszkała w kociarni. Rozpiera ją energia. W ciągu kilku sekund potrafi się znaleźć w kilku różnych miejscach. Biega po całej kociarni, skacze. Interesuje ją dosłownie wszystko. Zaczepia inne koty do zabawy. Jest po prostu rozkoszna. Garnie się do miziania, ciągnie ją do kontaktu z człowiekiem. To mały diabełek do pokochania. Koralinka jest podwójne zaszczepiona. Szukamy dla Koralinki stałego domu lub chociaż tymczasowego. Polecamy ją w 100% do adopcji.

10 stycznia 2017 r. 

Koralinka pojechała do stałego domu razem z Elbursem. Mamy nadzieję, że dzieciaki szybko odnajdą się w swoim towarzystwie.

11 stycznia 2017 r.

Wieści z domu stałego:

„Rzadki moment, gdy bateryjki siadają. Na chwilę:-) Jestem pod wrażeniem ich śmiałości, niczego się nie boją i są bardzo ciekawskie. Wyglada na to, że dobrze się bawią:-) Elbrus jest śmiesznym maluchem, Koralinka to dostojny przytulas. Szalone tygrysiątka:-) pozdrawiamy”

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404