Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Lawenda, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 lipca 2017 r.

Lawenda to jedna z 4 lubońskiego rodzeństwa (Fikusa, Benjamina i Lilii). Maluchy wraz z mamą Konwalią trafiły pod naszą opiekę jak jeszcze przy cycu. Na posesji, gdzie kotka okociła się właściciel nie chciał mieć kotów. Twierdził, że kotka jest agresywana do ich rezydentki i podczas podlewania ogrodu nie miał oporu, aby podlać rownież dzieciaki. Maluchy przyjechały do nas częściowo mokre. Na szczęście w kociarni nikt im nie fundował tego typu atrakcji i ekipa wyrosła na radosny kwartet.

Czarna Lawenda na pierwszy rzut okach nie różni  się  wyglądem od swoich braci. Jednak kiedy przyjrzymy  się jej z bliska – najlepiej tuląc ją przy okazji do siebie – zauważymy małą białą plamkę na jej szyi. Taką samą jak ma jej mama.

Lawenda jest do mamy bardzo przywiązana – wypuszczona z klatki najpierw oddaje się szaleńczej zabawie z trójką rodzeństwa, a później wraca do mamusi. Jest słodką dziewczyneczką, uwielbia być głaskana, miziana i przytulana.  Tak więc nasza mała czarna kulka szuka domu, w którym nowa kocia mama (albo koci tata) będzie ją tulić po zabawie i bardzo kochać:).

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.