Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Lemiś, szczeniak do adopcji, Poznań23 grudnia 2016 r.

Lemiś jest 2 miesięcznym, filigranowym szczeniaczkiem. Wygląda na to, że nie wyrośnie na dużego osobnika i pozostanie drobnej budowy. Waży niespełna 1,5 kg. Czas spędza na zmianę śpiąc, jedząc i poznając świat. Sprawia wrażenie bardzo rezolutnego, inteligentnego i odważnego psiaka, przed którym świat stoi otworem. Szukamy dla Lemiego odpowiedzialnego domu stałego, w którym będzie miał możliwość rozwoju, kształtowania i doskonalenia swoich zdolności. Najchętniej domu z ogrodem w okolicy sprzyjającej spacerom. Musi to być dom, który zaakceptuje wszystko, co wiąże się z wprowadzaniem do domu dojrzewającego psa i nie zrazi się koniecznością uczenia go życia. Lemi jest zdrowy, został odrobaczony i ma za sobą pierwsze szczepienie.

 

 

14 lutego 2017 r.

Małe jest piękne, wiadomo to nie od dziś. A Lemiś, choć już nie tak malutki, jak na początku, jest piękny jak mało kto. Do tego uroczy, wesoły i inteligentny, czym rozkochał w sobie opiekunkę z domu tymczasowego. Tym samym, po raz kolejny w historii, dom tymczasowy stał się dla naszego podopiecznego domem stałym. Cieszymy się i mocno trzymamy kciuki. Lemisiu żyj długo i zdrowo!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047