Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Lilia, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 lipca 2017 r.

Lilia to jedna z 4 lubońskiego rodzeństwa (Lawendy, Benjamina i Fikusa). Maluchy wraz z mamą Konwalią trafiły pod naszą opiekę jak jeszcze były przy cycu. Na posesji, gdzie kotka okociła się właściciel nie chciał mieć kotów. Twierdził, że kotka jest agresywana do ich rezydentki i podczas podlewania ogrodu nie miał oporu, aby podlać również dzieciaki. Maluchy przyjechały do nas częściowo mokre. Na szczęście w kociarni nikt im nie fundował tego typu atrakcji i ekipa wyrosła na radosny kwartet.

Lilia to jedyny kociak z czwórki rodzeństwa, z którego odróżnieniem od reszty nie mamy problemu. Szarą kuleczkę wśród czarnuszków od razu widać.

Dziewczynka jest przepiękna i bardzo wesoła, chętnie bawi się z innymi maluchami i radośnie biega po naszej kociarni. Kiedy tylko widzi człowieka od razu nawołuje go do otwarcia klatki – to towarzyska koteczka.

Jak Lilijka była kilka tygodni młodsza, była najmniej śmiała z rodzeństwa – większość czasu poza klatką spędzała na kolanach człowieka, tuląc się do niego w najsłodszych pozycjach świata. Teraz jest już bardziej odważna i ciekawa świata – nadal kocha ludzi i chętnie się do nich tuli, ale z zaciekawieniem także zwiedza każdy nowy kąt i oddaje się beztroskiej zabawie.

Malutka z pewnością wniesie radość do domu, w którym się  znajdzie. Czeka na kochających ludzi! Lilia wraz z rodzeństwem urodziła sie ok. 22 maja 2017 roku.

3 września 2017 r.

Lilka 1 września opuściła kociarnię i pojechała do stałego domu, w którym bardzo szybko się otworzyła. Na początku się chowała pod łóżko, ale teraz już wychodzi i się chętnie przytula. Czasem wejdzie pod kanapę, ale jak się ją woła to przychodzi od razu. Stały dom nam napisał, że Lilka jest super, broi, ale jak się wtuli to sami mają ochotę iść spać. Niech maluch zdrowo rośnie w stałym domu!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.