Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Lu, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo12 sierpnia 2017 r.

Mia i Lu to niecodzienna para psów, która trafiła do naszego przytuliska. Bez wątpienia są to mama i synek, podobieństwo jest uderzające, a wzajemne przywiązanie nie pozostawia nam żadnych złudzeń. Psy zostały najprawdopodobniej porzucone, pomimo zamieszczenia ogłoszeń nikt się po nie nie zgłosił. Psy są zdrowe i zadbane, przyjazne w stosunku do ludzi i psów. Szukamy dla nich osobnych domów, ponieważ Lu ma ok. 3 miesięcy i jest już gotowy do pójścia w świat, co z pewnością przyniesie ulgę Mii, która nie będzie już musiała troszczyć się o wchodzącego jej na głowę szczeniaczka. Lu jest pieskiem z charakterkiem, jest rozbrykany, jak na szczeniaka przystało, ale jego mama nie jest w stanie zawsze zapanować nad jego wybrykami. Lu może zamieszkać w domu z innymi psami lub psem, jednak muszą to być zwierzęta dorosłe, większe od niego i asertywne, które będą umiały nauczyć go zasad psiej etykiety i pokażą mu, jak należy się zachowywać i w jakim stylu można iść przez życie. Mia ma ok. 1,5 roku i również może zamieszkać w domu z innymi psami, jest suczką bardzo grzeczną, kulturalnie podchodzącą do innych psów, umiejącą się zachować w praktycznie każdej sytuacji. Mia to nieduża sunia, a Lu na pewno przerośnie swoją mamę. Szukamy dla naszych podopiecznych kochających domów w spokojnych okolicach z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będą mogły chodzić na regularne, relaksujące spacery.

Mia i Lu znajdują się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

30 sierpnia 2017 r.

Przebojowość niewątpliwie pomaga w życiu, o czym przekonał się właśnie mały Lu. Dzisiaj po spacerze nie musiał już wracać do boksu, po raz ostatni zaznaczył swoją obecność w przytulisku i pojechał do swojego nowego domu. Wieczór spędził już na zmianę baraszkując w ogrodzie, poznając nowe powierzchnie pod łapami, przyglądając się swojemu odbiciu w szybie i śpiąc. Rośnij zdrowo maluchu i nie trać nic ze swojego przebojowego charakteru!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047