Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Luiza, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 maja 2017 r.

Grafi, Panda, Rizo i Luiza to czwórka rodzeństwa znaleziona w kartonie na ulicy, wyrzucona przez kogoś niczym bezużyteczne przedmioty. Młodzież ma ok 7 tygodni i przypomina z wyglądu szczenięta owczarka niemieckiego, nie gwarantujemy jednak, że wyrosną z nich właśnie ON, historia zna różne przypadki. Szczenięta są zdrowe, zostały odpchlone i odrobaczone, przed adopcją zostaną zaszczepione. Są bardzo rezolutne i ciekawe świata. Mieszkają w domu tymczasowym w towarzystwie dorosłego psa i kotów, gdzie uczą się życia, poznają nowe sytuacje, ludzi, przyzwyczajają się do załatwiania na dworze. Chcemy, żeby trafiły do bardzo dobrych domów, gdzie będą wiodły godne życie. Szczenięta nie zostaną wydane do bloku, do życia tylko i wyłącznie na dworze, w kojcu lub na łańcuchu. Szukamy dla nich domów z ogrodem, w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będą chodzić na regularne, wartościowe spacery.

Luiza, jak na bliźniaczkę Grafiego przystało, lubi szczenięce przygody, zabawy i wszelkie aktywności. Tak, jak reszta swojego rodzeństwa jest inteligentna i bardzo szybko się uczy. Luiza ceni sobie towarzystwo grupy, ale nie ma oporów przed samodzielnym odpoczynkiem z dala od reszty. W jej oczach widać pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem szczeniąt >>

4 lipca 2017 r.

Jako ostatnia z czwórki rodzeństwa do stałego domu pojechała jedyna w towarzystwie suczka – Luiza. To była wzajemna miłość od  pierwszego wejrzenia i nikt nie miał wątpliwości, że sunia jest przeznaczona właśnie tej rodzinie. Zmiana miejsca w ogóle nie wywołała u Luizy jakiegokolwiek stresu. Mała dzielnie zniosła podróż samochodem i bez najmniejszych oporów wkroczyła do swojego nowego domu, gdzie będzie otoczona uczuciem i troskliwą opieką. Bardzo dziękujemy nowej rodzinie Luizy za przygarnięcie tej uroczej istotki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047