Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Manu, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 maja 2017 r.

Manu jest młodym, kilkumiesięcznym, energicznym i bardzo wesołym psem w typie owczarka niemieckiego. Pojawił się niedawno w podpoznańskim przytulisku i nie doczekał się odebrania przez swoich właścicieli. Stanowi tym samym jeden z wielu żywych przykładów ludzkiego podejścia do zwierząt, które traktuje się niczym przedmioty bez uczuć i emocji. Manu został porzucony, niczym śmieć, a my szukamy teraz dla niego dobrego, odpowiedzialnego i troskliwego domu, w którym będzie czuł się kochany i akceptowany. Chłopak jest bardzo miły dla ludzi i innych psów, chętnie chodzi na spacery, podczas których bardzo szybko opanowuje młodzieńcze emocje i grzecznie spaceruje na smyczy, nie ciągnąc i nie szarpiąc. Bardzo nam zależy, aby jak najkrócej przebywał w przytulisku, aby nie tracił cennego czasu izolowany od świata i życia. Manu jest psem zdrowym, został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, zostanie niebawem zaszczepiony, a w późniejszym czasie wykastrowany. Szukamy dla tego uroczego psa domu w spokojnej okolicy, w której będzie mógł chodzić na regularne spacery, podczas których zaspokoi swoje naturalne potrzeby. Manu znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

18 lipca 2017 r.

Koniec oglądania świata zza krat! Manu opuścił przytulisko i z uśmiechem na twarzy pojechał do swojego nowego domu, gdzie czekano na niego z otwartymi ramionami i sercami. Manu dzielnie zniósł podróż i szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu, które ożywi swoją młodzieńczą energią. Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726