Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Maszka, pies do adopcji, Poznań,Dopiewo30 sierpnia 2017 r.

Maszka to ok. 7 tygodniowa, mała sunia, dla której szukamy najlepszego domu. Malutka przebywa obecnie w domu tymczasowym i uczy się domowego życia. Mieszka z innymi psami oraz kotami i bez przeszkód może zamieszkać w domu, gdzie do towarzystwa będzie miała inne zwierzęta. Maszka jest bardzo rezolutna i odważna, jest skora do zabawy i psot. Dziewczynka jest zdrowa, została odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona. Szukamy dla niej domu z ogrodem w spokojnej okolicy, jeśli z dziećmi, to starszymi, ponieważ Maszka jest bardzo drobniutka i należy się z nią bardzo delikatnie obchodzić. Docelowo wyrośnie na małego pieska. Maszka znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

23 października 2017 r.

Ta rezolutna panienka wniosła mnóstwo pozytywnej energii do swojego nowego domu, w którym zaaklimatyzowała się w mgnieniu oka. Przebojowość to jej drugie imię, o czym przekonali się wcześniej opiekunowie z domu tymczasowego. Dziękujemy za pomoc w uratowaniu tej kruszyny zarówno Pani Basi i Panu Sławkowi z domu tymczasowego, jak i nowej rodzinie Maszki!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047