Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Migotka, kot do adopcji, Poznań, DopiewoUrodzona: 2015 r.

Zdrowie: odrobaczona, wysterylizowana, testy FeLV/FIV ujemne

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazny, uwielbia mizianie, jest szalenie pro-ludzka, jak tylko może szuka kontaktu z człowiekiem

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: jest bardzo czysta, jak siedziała w klatce zawsze miała czysto.

20 marca 2017 r. 

Przedstawiamy Migotkę, która otrzymała imię po jednej z bohaterek słynnej serii Muminków.  Obie są nieco do siebie podobne. Jeżeli dobrze pamiętamy Migotka była najładniejszą postacią z całej serii, a naszemu kociemu odpowiednikowi urody zdecydowanie nie można odmówić. O uroczej mumince możemy przeczytać: „(…) jako prawdziwa młoda dama, dba o swój wygląd, pielęgnuje grzywkę i koniec ogona”. Idealnie pasuje to również do naszej Migotki, która z pewnością zauroczy każdego kto ją zobaczy.

W przeciwieństwie jednak do bajkowej bohaterki, nasza panna nie jest w stanie godzinami przeglądać się lusterku i nie marzy o księciu na białym rumaku… co nie zmienia faktu, że jakiś książę ją znalazł, bo przyjechała do nas już w ciąży. Migotka została wysterylizowana i postanowiliśmy jej dać szansę na stały dom. Zgłaszający nie mogli jej zatrzymać, a my nie mieliśmy pewności, że w Czerwonaku (gdzie została znaleziona) będzie miała zapewnioną opiekę. Nigdy wcześniej nie była widziana w tej okolicy. Mimo ogłoszeń nikt się po nią nie zgłosił.

Migotka oprócz tego, że jest bardzo ładną kotką, ma również cudowny charakter. Nie chowa się w klatce, tylko jest od razu gotowa na kontakt z człowiekiem. Jest bardzo czystą kotką – nie wykopuje żwirku z kuwety ani nie przewraca misek. Przez kraty wyciąga łapki byle tylko zwrócić na siebie uwagę. Na razie przebywa w naszej kociarni, ale mamy nadzieję, że szybko znajdzie swoje własne 4 kąty.

Migotka ma 2 lata. Została odrobaczona i ma ujemne testy FIV/FeLV. W pełni polecamy ją do adopcji. Migotkę można zobaczyć na żywo w naszej kociarni.
Jeśli chcesz być domem stałym lub tymczasowym dla Migotki – wypełnij ankietę, która jest dostępna na stronie.

29 kwietnia 2017 r.

Migotka zamieszkała dziś w stałym domu. Wyszła pewnie z transportera. Zaczęła zwiedzać mieszkanie i po ok. 20 minutach była już gotowa do zabawy, wystawiania brzuszka i ocierania się o swoich nowych opiekunów. Wierzymy, że będzie jej dobrze w nowym miejscu.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.