Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

MInka, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo8 września 2017 r.

Minka to urocza, filigranowa sunia, która w ostatnich dniach trafiła do naszego przytuliska. Nie wiemy, czy została porzucona, czy się zgubiła, wiemy natomiast, że nie powinna zbyt długo przebywać w przytulisku. Minka jest wprost stworzona do wylegiwania się na kanapie w towarzystwie swojego człowieka. Jest pełna pozytywnej energii, lubi spacery i kontakt z ludźmi, ale nie jest uzależniona od człowieka i potrafi zajmować się swoimi sprawami. Ładnie chodzi na smyczy, dzięki czemu spacer z nią to czysta przyjemność. Potrafi dogadywać się z psami, więc nie ma problemu, aby zamieszkała w jednym domu w towarzystwie innych, miłych psów. Szukamy dla Minki nowego domu, najlepiej w spokojnej okolicy, blisko atrakcyjnych dla psa terenów spacerowych.

Zobacz więcej zdjęć i filmików z udziałem Minki >>

Minka jest zdrowa, odrobaczona i zaszczepiona. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

20 września 2017 r.

Pobyt Minki w przytulisku na szczęście nie trwał zbyt długo. Nasza mała elegantka zamieszkała w swoim nowym domu w towarzystwie uroczej rezydentki w typie beagle i równie uroczych ludzi. Minka ma teraz na imię Mia, sypia czasem w legowisku, a czasem w łóżku, dobrze jada i poznaje świat podczas codziennych spacerów. Serdecznie dziękujemy i życzymy długiego wspólnego życia!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047