Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Misia, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się w ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie. Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).

Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Misia oraz jej córeczka Hermiona (szara) i synowie Harry i Ron.

Misia to przeurocza, bardzo miziasta i prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest  bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi dzieciakami. Po ich odchowaniu Misia zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego. Może już teraz Misia wpadnie komuś w oko i jak będzie gotowa do adopcji, to zechce ją przyjąc do swojego domu i serca.:) Hermiona, Harry i Ron to trzy słodkie łobuziaki,  urodziły się ok 10 maja. Już same zaczynają powoli jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

6 lipca 2017 r.

Misia to jedna z mam znalezionych w ogrodzie w Borówcu. Jest piękną szarą kotką, urodzoną latem 2016 roku. Misia to kotka miziasta i uwielbiająca towarzystwo człowieka – nadstawia się do głaskania i słodko miauczy z radości, kiedy nas widzi. Jest bardzo łagodna i kochana. Dobrze reaguje także na towarzystwo innych kotów, jednak gdy w kociarni za dużo się dzieje – kiedy wszystkie koty są wypuszczone z klatek – zaczyna się stresować. Szukamy dla Misi opiekunów, którzy zapewnią jej dobry dom i będą ją kochać całym sercem – tak jak ona z pewnością pokocha ich. Misia zostanie wysterylizowana przed oddaniem do adopcji.

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.