Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Mizu, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo9 lipca 2017 r.

Mizu to młody, ok 3 letni pies, który trafił pod opiekę naszej fundacji w wyniku interwencji przeprowadzonej w jednym z gospodarstw na terenie naszej gminy. Wegetował przypięty krótkim łańcuchem do ściany rozpadającego się budynku, bez budy lub czegokolwiek, co chroniłoby go przed deszczem i chłodem. Gdy go poznaliśmy był głodny i desperacko spragniony kontaktu z człowiekiem, rozpaczliwie nawoływał, aby do niego podejść i choć przez chwilę pogłaskać. Potrzeba bliskości jest dla niego charakterystyczna – podczas spacerów często zagląda w oczy i chętnie opiera się przednimi łapami o człowieka i przytula się, aby go pogłaskać. Mizu jest wesołym, energicznym psem, który wniesie dużo radości w życie swojej nowej rodziny. Uwielbia spacery, podczas których nadrabia zaległości w kontaktach społecznych z innymi psami, lubi kąpiele wodne i błotne i jak na psa z łańcuchową przeszłością bardzo ładnie chodzi na smyczy.
Mizu znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

9 września 2017 r.

Całym sobą mówi: „weź mnie do domu”! Mizu bardzo potrzebuje bliskości człowieka, czułości, ciszy i spokoju. Mamy nadzieję, że niedługo znajdzie się ktoś, komu taki niepozorny i zupełnie zwykły pies, po prostu w typie psa, skradnie serce i zawróci w głowie. Mizu będzie oddanym towarzyszem codziennego życia, zawsze chętnie pójdzie na spacer, pobawi się lub przytuli. Wystarczy dać mu szansę, a z pewnością jej nie zmarnuje. Z nadzieją czekamy na jego nowy, prawdziwy dom.

21 października 2017 r.

Mizu nie musi już wisieć na łańcuchu i desperacko zabiegać o odrobinę uczucia. Dzisiaj może korzystać z normalnego życia u boku swojej rodziny, chodzić na codzienne spacery i spać w ciepłym posłaniu. Pies, który całe życie spędził na łańcuchu, a od lipca mieszkał w naszym przytulisku wprowadził się do domu i nie sprawia żadnych kłopotów. Tak jak myśleliśmy, okazał się wspaniałym i mądrym przyjacielem. Bardzo dziękujemy za jego adopcję!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047