Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Nani, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo30 lipca 2017 r.
Po spotkaniu z psem takim, jak Nani nasuwa się pytanie: jak to możliwe? Jak to możliwe, że tak pozytywny, kontaktowy, bezproblemowy pies trafia za schroniskowe kraty? Młodziutki, ok 10-miesięczny Nani, to fantastyczny chłopak – zawsze uśmiechnięty, przyjacielski, zarażający pozytywną energią nie tylko towarzyszy niedoli, ale również każdego z przyjeżdżających na spacery wolontariuszy. Nani lubi bliski kontakt z ludźmi, ale potrafi również zająć się swoimi sprawami, nie ma problemu z innymi psami, dla każdego zawsze znajdzie coś pozytywnego, czym mógłby się podzielić. Nani nie jest typowym kanapowcem, lubi spacery w lesie i po łąkach, gdzie może odnaleźć swoje „ja”. „Ja” Naniego uwzględnia oczywiście względy higieniczne – nasz milusiński skrupulatnie omija błoto i kałuże. Oczywiście bardzo chętnie skorzysta z zaproszenia na wygodną kanapę obok swojej rodziny. Szukamy dla tego młodzieńca najlepszego domu z dobrą energią, w którym będzie czuł się bezpieczny i rozumiany, w którym będzie otoczony czułością i troskliwą opieką. Nani jest zdrowy, został odrobaczony i zaszczepiony. To mały, ok. 7 kg piesek, który czeka na Ciebie!

Zobacz więcej zdjęć i filmik z jego udziałem>>

Nani znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

18 sierpnia 2017 r.

Maluszek Nani wyciągnął szczęśliwy los na loterii i dzisiaj z niego skorzystał! Pojechał do domu w towarzystwie pary młodych ludzi, którzy są równie uśmiechnięci, co on i razem stanowią naprawdę dopasowaną ekipę. Nam nie pozostaje w tej chwili nic innego, jak serdecznie podziękować, przesłać dużo dobrej energii i życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047