Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Norek, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo12 czerwca 2017 r.

Norek jest naszym najnowszym podopiecznym. Wiemy dokładnie, że jest Norkiem, ponieważ takie imię miał napisane na obroży, w której go znaleziono. Niestety na rozwieszone przez nas ogłoszenia nikt nie zareagował, więc szukamy dla niego nowego domu. Norek jest kilkuletnim, uroczym stworem, lgnącym wprost do ludzi, lubiącym spacery i oczywiście głaskanie, w każdych dawkach. Piesek jest niewielki, niskopodłogowy, ale jest za to wielki duchem. Jedyne czego się boi to samotność za schroniskowymi kratami. Szukamy dla niego troskliwych opiekunów, którzy dadzą mu to, na co zasługuje i czego tak bardzo potrzebuje. Norek ładnie chodzi na smyczy, grzecznie zachowuje się na spacerach, zgadza się z innymi psami, spokojnie może wprowadzić się do domu, w którym przywitają go inne miłe psy. Pies jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i zabezpieczony przed pasożytami.

18 lipca 2017 r.

Udało się! Dobrze, że są na świecie ludzie, dla których wiek i wygląd to drugorzędne cechy. Pani Ania postanowiła adoptować od nas kolejnego psa i tym samym Norek został współlokatorem Lucjana. Panowie obwąchali się ostrożnie przy pierwszym spotkaniu, wymienili poglądy na temat wspólnego mieszkania i ostatecznie przyjęli wizję Lucjana, która sprowadza się do tego, że spokój jest drogą do sukcesu. Żyją zgodnie pod jednym dachem, mają brzuszki pełne wyśmienitego jedzenia i chodzą na regularne spacery, pani Ania natomiast czuwa nad wszystkim, nie zapominając o tym, aby każdy otrzymał należną mu porcję pieszczot. Z całego serca dziękujemy!

[nggallery id=1675]

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047