Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Nana, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo16 stycznia 2017

Nunka to najnowsza podopieczna naszej fundacji. Jest kochaną, miłą i bardzo grzeczną sunią, która wprost uwielbia ludzkie towarzystwo. Szybko zawiera nowe znajomości i daje się poznać od bardzo dobrej strony. W pierwszych dniach pobytu w przytulisku stwierdzono u Nunki obecność moczu we krwi,  w związku z czym została niezwłocznie zabrana do gabinetu weterynaryjnego. Początkowo wydawało się, że to jedynie zapalenie pęcherza, jednak w wyniku przeprowadzonych badań okazało się, że Nuna ma cystę na jajniku, która powoduje krwawienie. Niezbędna okazała się operacja, podczas której usunięto jej dodatkowo guz z pęcherza, który nie był wcześniej widoczny w obrazie USG. Nunka dzielnie zniosła wszystkie zabiegi i dochodzi do siebie w szpitalu. Pilnie szukamy dla tej kochanej suczki chociażby domu tymczasowego, ponieważ nie może trafić do przytuliska po tak poważnej operacji.

23 stycznia 2017

Nuna już w domu tymczasowym! Trafiła na wspaniałych ludzi, którzy od pierwszego spotkania nie mieli wątpliwości, że chcą podarować jej dach na głową. Nuna odwdzięcza się, jak umie i na każdym kroku udowadnia, że jest idealnym, niekłopotliwym domownikiem.

30 stycznia 2017

Wszystko poszło błyskawicznie! Nuna przeszła tak wiele, w tak krótkim czasie: porzucenie, pobyt w przytulisku, operacja, przeprowadzka do domu tymczasowego. A teraz znowu zmiana: domu tymczasowego na dom stały! Tym razem obejdzie się jednak bez przeprowadzki i zmiany adresu. Opiekunowie tymczasowi Nuny nie wyobrażają sobie życia bez niej i chcą, żeby została z nimi na stałe. Dziękujemy i gratulujemy dobrego wyboru!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726