Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Panda, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 maja 2017 r.

Grafi, Panda, Rizo i Luiza to czwórka rodzeństwa znaleziona w kartonie na ulicy, wyrzucona przez kogoś niczym bezużyteczne przedmioty. Młodzież ma ok 7 tygodni i przypomina z wyglądu szczenięta owczarka niemieckiego, nie gwarantujemy jednak, że wyrosną z nich właśnie ON, historia zna różne przypadki. Szczenięta są zdrowe, zostały odpchlone i odrobaczone, przed adopcją zostaną zaszczepione. Są bardzo rezolutne i ciekawe świata. Mieszkają w domu tymczasowym w towarzystwie dorosłego psa i kotów, gdzie uczą się życia, poznają nowe sytuacje, ludzi, przyzwyczajają się do załatwiania na dworze. Chcemy, żeby trafiły do bardzo dobrych domów, gdzie będą wiodły godne życie. Szczenięta nie zostaną wydane do bloku, do życia tylko i wyłącznie na dworze, w kojcu lub na łańcuchu. Szukamy dla nich domów z ogrodem, w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będą chodzić na regularne, wartościowe spacery.

Przytulas Panda bardzo lubi towarzystwo nie tylko swoich braci i siostry, ale również ludzi. Bliski kontakt fizyczny daje mu poczucie bezpieczeństwa, jednak nie oznacza to, że Panda nie potrafi sobie poradzić w pojedynkę. Chętnie też uczestniczy w wyprawach Grafiego i sprawdza wraz z nim, co świat ma do zaoferowania. Drzemki zawsze ucina sobie przytulony do kogoś z rodzeństwa.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem szczeniąt >>

3 lipca 2017 r.

W nowym domu rozgościł się dzisiaj Panda. Będzie mu łatwo znieść rozłąkę z rodzeństwem, ponieważ zyskał nowych towarzyszy w osobach trzech kocich rezydentów. Oprócz kotów Panda zyskał również swoich ludzi, którzy sprawią, że jego życie nie będzie już wiązało się z troskami i niepokojem. Mają w tym spore doświadczenie, przygarniają bowiem pod swój dach czwarte zwierzę z naszej fundacji! Bardzo dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047