Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Ponti, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo12 marca 2017 r.

8 miesięczny szczeniaczek Ponti od kilku dni jest mieszkańcem naszego przytuliska. Jest uroczym, wesołym psem, chętnym do zabaw zarówno z psami, jak i ludźmi. Szybko uczy się ładnego chodzenia na smyczy, przyzwyczaił się też do noszenia obroży. Ponti bardzo ładnie reaguje na inne psy, jest grzeczny i nienachalny, nie boi się również nowych znajomości i z zaciekawieniem podchodzi do nowo poznanych przedstawicieli swojego gatunku. Na spacerach interesuje go cały świat, z zainteresowaniem węszy i poznaje otoczenie. Ponti zapowiada się na rezolutnego, odważnego i pewnego siebie psa, ważne jest jednak, aby nie przyszło mu dojrzewać w schroniskowych warunkach. Szukamy dla maluszka troskliwych i odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą potrafili pokazać Pontiemu świat od tej dobrej strony. Piesek może zamieszkać z innymi zwierzętami, dobrze dogaduje się z psami, prawdopodobnie równie dobrze dogada się również z kotami. Ponti powinien zamieszkać w spokojnej okolicy, wolnej od miejskiego hałasu i zgiełku. Nie zostanie wydany do życia na dworze, na łańcuchu lub w kojcu. Ponti znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna.

12 kwietnia 2017 r.

Ponti już w nowym domu! Szczęśliwie nie musiał długo czekać na swoją nową rodzinę i obecnie sypia już na swoim własnym, wygodnym i ciepłym posłaniu. Rośnij maluchu i ciesz się życiem. Ale nie za bardzo, żeby nie naprzykrzać się opiekunom. 😉 Trzymamy mocno kciuki za całą, powiększoną rodzinkę!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047