Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Ptyś, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo1 lutego 2017 r.

Ptyś jest maleńkim, uroczym, wesołym pieskiem i ma ogromną potrzebę bycia kochanym. Trafił niedawno do przytuliska, gdzie nie czuje się najlepiej z powodu zimna, stresu i hałasu. Ptyś jest bardzo otwarty na ludzi, lubi bezpośredni kontakt, nie ma problemu z dotykiem, uwielbia spacery i zabawę. Nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych. Szukamy dla Ptysia nowego, odpowiedzialnego domu, najlepiej w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Ptyś może zamieszkać z innymi psami. To bardzo kochany maluch i mamy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać na dom.

7 czerwca 2017 r.

Ptysiu wciąż u nas, wciąż czeka i nie traci wiary w przyszłość. W przyszłość dobrą, spędzaną wspólnie ze swoją rodziną, trochę w domu, a trochę na spacerach w ładnych miejscach. Ptyś to przemiły, inteligentny i grzeczny pies. Pod każdym względem idealny, gotowy do adopcji. Czeka aż ktoś go zauważy i zabierze do siebie. Oby już niedługo.

15 sierpnia 2017 r.

Ptyś niedawno zamieszkał w domu tymczasowym, gdzie uczy się prawdziwego domowego życia. W domu jest bardzo grzeczny – zostaje sam, niczego nie niszczy, zachowuje czystość. Chętnie chodzi na spacery, podczas których nie ma z nim żadnych problemów, trzyma się blisko, reaguje na przywołanie i nikogo nie zaczepia. Do towarzystwa ma 4 psy, 5 kotów oraz konia, więc wiemy na pewno, że bez przeszkód może zamieszkać w domu, gdzie żyją inne zwierzęta. Ptyś jest pieskiem skorym do zabawy, uwielbia towarzystwo dzieci oraz dorosłych, ogólnie jest psem bardzo pozytywnie nastawionym do świata i życia. Ptyś jest niewielkim, bardzo kochanym pieskiem i mamy nadzieję, że już wkrótce ktoś go pokocha. Jest zdrowy, odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, ma aktualne szczepienie, jest wykastrowany.

1 października 2017 r.

Na ten moment czekaliśmy od dawna! Ptyś w końcu zamieszkał w swoim nowym domu, w którym szybko się zaaklimatyzował i zaprzyjaźnił z rezydentem Bolkiem. Razem bawią się w ogrodzie, chodzą na spacery, przekąszają smakołyki i ogólnie świetnie się dogadują. Ptyś dobrze czuje się w domu, nie sprawia żadnych problemów, jest idealny, jak na eleganckiego psa przystało – po prostu pies do pozazdroszczenia! Dziękujemy za jego adopcję!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726