Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rizo, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 maja 2017 r.

Grafi, Panda, Rizo i Luiza to czwórka rodzeństwa znaleziona w kartonie na ulicy, wyrzucona przez kogoś niczym bezużyteczne przedmioty. Młodzież ma ok 7 tygodni i przypomina z wyglądu szczenięta owczarka niemieckiego, nie gwarantujemy jednak, że wyrosną z nich właśnie ON, historia zna różne przypadki. Szczenięta są zdrowe, zostały odpchlone i odrobaczone, przed adopcją zostaną zaszczepione. Są bardzo rezolutne i ciekawe świata. Mieszkają w domu tymczasowym w towarzystwie dorosłego psa i kotów, gdzie uczą się życia, poznają nowe sytuacje, ludzi, przyzwyczajają się do załatwiania na dworze. Chcemy, żeby trafiły do bardzo dobrych domów, gdzie będą wiodły godne życie. Szczenięta nie zostaną wydane do bloku, do życia tylko i wyłącznie na dworze, w kojcu lub na łańcuchu. Szukamy dla nich domów z ogrodem, w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będą chodzić na regularne, wartościowe spacery.

Rizo jest najmniejszy z całego rodzeństwa, a przy tym najodważniejszy i najbardziej rezolutny. Mimo niewielkich gabarytów ma silną osobowość i wiele charyzmy, już w tak młodym wieku wykazuje się zdolnością do dyplomatycznego rozwiązywania konfliktów. Rizo ma ciepłe, delikatne spojrzenie, charakteryzujące silnego, mądrego osobnika. Chłopaczek chętnie spędza czas w towarzystwie, lubi sobie pospać i poprzytulać się do rodzeństwa i ludzi.

10 czerwca 2017 r.

Najmniejszy z całej czwórki, filigranowy Rizo, pożegnał się już ze swoim rodzeństwem i wyruszył w wielki świat. Oby ten świat był dla niego przyjazny, podobnie jak on jest przyjazny światu. Bardzo się cieszymy, że nasz kochany maluch znalazł tak cudowny dom!

 

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem szczeniąt >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047