Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Ron, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się w ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie. Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).

Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Misia oraz jej córeczka Hermiona (szara) i synowie Harry i Ron.

Misia to przeurocza, bardzo miziasta i prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest  bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi dzieciakami. Po ich odchowaniu Misia zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego. Może już teraz Misia wpadnie komuś w oko i jak będzie gotowa do adopcji, to zechce ją przyjąc do swojego domu i serca.:) Hermiona, Harry i Ron to trzy słodkie łobuziaki,  urodziły się ok 10 maja. Już same zaczynają powoli jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

6 lipca 2017 r.

Ron jest kocim dzieckiem znalezionym, wraz z całą rodzinką, w ogrodzie przez jednego z mieszkańców Borówca. Urodził się ok 10. maja.

To wesoły kociak, uwielbiający zabawę z rodzeństwem. Ze swoim bratem większość czasu spędzają na figlach w tunelu – jeden z nich siedzi w środku a drugi na zewnątrz i nawzajem się „atakują”. Ron jest bardzo energiczny i z radością biega po całej kociarni, poznając nowe zakątki. Chętnie spędza czas w towarzystwie ludzi i innych kotów – byle była zabawa. A po zabawie obowiązkowo drzemka!:) Ronowi dopisuje apetyt, je samodzielnie. Potrafi także korzystać z kuwety.

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.