Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Santi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo20 stycznia 2017 r.

Santi to urocza suczka o lisiej aparycji i żywym, błyskotliwym spojrzeniu. Początkowo nieśmiała, szybko nabrała zaufania do ludzi i dzisiaj bez większych oporów wychodzi na spacer. Jest bardzo grzeczna w stosunku do innych psów, bez problemu może zamieszkać w domu z innymi, spokojnymi przedstawicielami swojego gatunku. Santi uwielbia ruch na świeżym powietrzu, spacery po lesie i łąkach, podczas których relaksuje się i wycisza. Szukamy dla niej nowego, kochającego domu, w którym doświadczy miłości, spokoju i opieki, na jakie zasługuje. Mamy nadzieję, że ktoś zauważy tą uroczą panienkę i wkrótce zamieni zimny boks na ciepły dom. Santi jest zdrową, młodą ok. 3-letnią sunią.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem Santi >>

11 marca 2017 r.

Urocza i energiczna Santi opuściła przytulisko i zamieszkała w swoim nowym domu, do którego niewątpliwie wniesie sporo pozytywnej energii. Cieszymy się, że nasza lisia panienka nie musiała czekać zbyt długo i może już korzystać z uroków życia. Zarówno Santi, jak i jej nowej opiekunce życzymy wszystkiego dobrego na nowej, wspólnej drodze życia.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047