Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Sasza, bernardyn do adopcji, Poznań, Dopiewo19 września 2016 r.

Sasza jest kilkuletnim samcem bernardyna, który niedawno trafił do podpoznańskiego przytuliska znajdującego się pod opieką naszej fundacji. Był bardzo zaniedbany, miał brudną, skołtunioną w wielu miejscach sierść, zaropiałe oczy. W stosunku do ludzi jest ufny: przy pierwszym spotkaniu bez problemu pozwolił ubrać się w obrożę i smycz i grzecznie poszedł na spacer. Podczas kolejnego spaceru zachowywał się spokojnie, choć widać po nim było, że z uwagą obserwuje otoczenie, a duża, otwarta przestrzeń jest dla niego sporym wyzwaniem. Sasza nie należy z pewnością do miłośników przytulania, jest psem niezależnym, ale kontaktowym, można z nim nawiązać międzygatunkowy dialog umożliwiający miłe wspólne spędzanie czasu. Nie znamy jeszcze jego stosunku do dzieci i innych zwierząt. Sasza potrzebuje domu z ogrodem, w spokojnej okolicy, w której będzie mógł chodzić na regularne spacery – nawet największy ogród nie zaspokoi jego podstawowych potrzeb. Przed wydaniem do nowego domu Sasza zostanie wykastrowany, będzie miał aktualne szczepienia i zabezpieczenie przed pasożytami. Sasza nie zostanie oddany do kojca ani na łańcuch, ani do życia na dworze.

25 października 2016 r.

Mija czas a Sasza wciąż czeka na dobry dom. Mimo, że zimno mu nie straszne to mały boks i samotność już tak. Zdążyliśmy poznać Saszę lepiej, jest bardzo miłym psem, bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i cieszy się na nasz widok. Mamy nadzieję, że wkrótce ktoś pokocha tego łagodnego olbrzyma i będzie chciał zyskać przyjaciela a nie alarm czy ochroniarza.

16 sierpnia 2017 r.

Sasza nie musi już męczyć się w ciasnym, przytuliskowym, boksie! Został adoptowany przez fantastyczną rodzinę, która jeszcze przed pierwszym spotkaniem nie miała wątpliwości, że Sasza jest właśnie ich psem. Największy z naszych podopiecznych ma teraz do dyspozycji duży dom z ogrodem, na każdym piętrze legowisko, pyszne jedzenie i zyskał nawet współlokatora w osobie kota, który zrobił na początku wielkie oczy ze zdumienia, jednak po chwili zaakceptował nowy stan rzeczy. Dziękujemy za przygarnięcie Saszki!

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z jego udziałem >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726