Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Spinek, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo22 sierpnia 2017 r.

Wczoraj trafił do nas ten uroczy, młody kociak. Kręcił się niedaleko katedry Fizyki w Morasku. Będziemy musieli go doleczyć, bo niestety przyjechał do nas chory. Mamy nadzieję, że kichanie i łzawiące oczy szybko opanujemy. Kocurek jest otwarty i przymilny do człowieka. Będziemy szukać dla niego domu tymczasowego i oczywiście stałego. Kocurek jest młodziutki – zakładamy, że urodził się w maju 2017 roku.

15 października 2017 r.

Spinek to piękny, około półroczny (ur. maj 2017) kociak, który nadal szuka stałego miejsca na ziemi. Obecnie chłopak wciąż przebywa w kociarni wraz z innymi kotami, z którymi dobrze się dogaduje. Spinek to sympatyczny młodzieniec, lubi zabawę i kontakt z człowiekiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, w którym będzie mógł zawsze liczyć na pełną miskę i mizianie. Zachęcamy do poznania rudzielca.

17 listopada 2017 r.

Spinek opuścił dzisiaj kociarnie i pojechał do domu stałego.:) Ma duży dom i dwójkę fajnych ludzi.  Początkowo nie chciał wyjść z transporterka, ale już jest ok. Zwiedza, podjada i sie mizia.:) Trzymamy kciuki za Spineczka, aby żyło mu sie tam dobrze, szczęśliwie i w dobrym zdrowiu jak najdłużej.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.