Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Spinek, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo22 sierpnia 2017 r.

Wczoraj trafił do nas ten uroczy, młody kociak. Kręcił się niedaleko katedry Fizyki w Morasku. Będziemy musieli go doleczyć, bo niestety przyjechał do nas chory. Mamy nadzieję, że kichanie i łzawiące oczy szybko opanujemy. Kocurek jest otwarty i przymilny do człowieka. Będziemy szukać dla niego domu tymczasowego i oczywiście stałego. Kocurek jest młodziutki – zakładamy, że urodził się w maju 2017 roku.

15 października 2017 r.

Spinek to piękny, około półroczny (ur. maj 2017) kociak, który nadal szuka stałego miejsca na ziemi. Obecnie chłopak wciąż przebywa w kociarni wraz z innymi kotami, z którymi dobrze się dogaduje. Spinek to sympatyczny młodzieniec, lubi zabawę i kontakt z człowiekiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, w którym będzie mógł zawsze liczyć na pełną miskę i mizianie. Zachęcamy do poznania rudzielca.

17 listopada 2017 r.

Spinek opuścił dzisiaj kociarnie i pojechał do domu stałego.:) Ma duży dom i dwójkę fajnych ludzi.  Początkowo nie chciał wyjść z transporterka, ale już jest ok. Zwiedza, podjada i sie mizia.:) Trzymamy kciuki za Spineczka, aby żyło mu sie tam dobrze, szczęśliwie i w dobrym zdrowiu jak najdłużej.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.