Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Tami, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo14 stycznia 2017 r.

Tami to młody, bardzo sympatyczny pies, dla którego szukamy nowych, kochających opiekunów. Ma około 2-3 lat. Jest psem towarzyskim i spokojnym, choć trochę nieśmiałym przy pierwszym kontakcie. Ma mnóstwo energii, którą lubi spożytkować podczas długich spacerów i spotkań z innymi psami, z którymi bardzo ładnie się komunikuje. Tami grzecznie i spokojnie chodzi na smyczy. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, w której nie będzie narażony na nadmiar bodźców i hałasu. Najlepiej, gdyby miał codzienny dostęp do terenów zielonych, takich jak łąki lub las, gdzie będzie mógł chodzić na spokojne, relaksujące spacery. Tami może zamieszkać z innymi psami, obecnie mieszka w domu tymczasowym z suczką Iną, z którą bardzo dobrze się dogaduje. Tami jest psem zdrowym, odrobaczonym, zaszczepionym przeciwko wściekliźnie i wykastrowanym. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Pies nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu lub na łańcuchu.

28 kwietnia 2017 r.

Na samą majówkę do nowego domu pojechał Tami, pies o niezliczonych zaletach. Delikatny i wrażliwy, mądry i grzeczny, a przy tym pełen życia i młodzieńczej energii motywującej go do działania. Taki pies to skarb, więc jednocześnie dziękujemy, gratulujemy i trochę zazdrościmy nowej rodzinie Tamiego.;) Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726