Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Timi, pies do adopcji12 września 2016 r.

Jeżeli szukasz psa, który będzie idealnym towarzyszem spacerów i wycieczek za miasto, to Timi wydaje się być idealnym kandydatem. Młody, około roczny piesek z mnóstwem energii, który niczego bardziej nie pragnie, jak rozsądnego opiekuna, który pozwoli mu być psem, pokaże mu świat i nauczy kilku podstawowych rzeczy. Sam Timi sporo już umie: całkiem ładnie chodzi na smyczy, nie boi się świata ani ludzi. Potrzebuje na pewno regularnych spacerów, podczas których będzie mógł zaspokoić swoje podstawowe potrzeby, ale również sporej dawki czułości i wyrozumiałości, jest przecież jeszcze bardzo młody i będzie potrzebował trochę czasu na adaptację po adopcji. Timi nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, posiada aktualne szczepienia, jest regularnie odrobaczany. Nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu, na łańcuchu, ani w prezencie dla dzieci.

Timi znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

24 lutego 2017 r.

Z nowym, pełnym godności imieniem – Tymoteusz, nasz milusiński wkracza w nowe życie. Jak na mądrego i grzecznego psa przystało, Tymek szybko odnalazł się w nowym miejscu i przyswoił sobie nową sytuację. Jest bardzo tolerancyjny w stosunku do kota-rezydenta i właściwie nie ma z nim na co dzień żadnego problemu. Taki pies to skarb i właściwie trochę zazdrościmy nowym opiekunom.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047