Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Tola, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo7 sierpnia 2017 r.

Mała, urocza i wielkoucha – tak w trzech słowach można opisać Tolę, która trafiła pod naszą opiekę. Zamknięcie w boksie powoduje u niej silny stres i wywołuje strach, sunia pragnie wydostać się na zewnątrz i zaznać wolności. Tola bardzo potrzebuje być blisko ludzi, czuć się bezpieczną i kochaną. Jest bardzo młoda, ma ok. 2 lat, wielkością przypomina jamnika, ma lśniącą, czarną sierść i mądre oczy o głębokim wyrazie. Szukamy dla niej troskliwej rodziny, która przygarnie ją do siebie na dobre i na złe, już na zawsze. Tola jest zdrowa, odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami i zaszczepiona.

25 sierpnia 2017 r.

I po krzyku! Tola sypia już na swoim prywatnym legowisku w towarzystwie swojej nowej rodziny. Bardzo nas to cieszy, bo malutka źle znosiła pobyt w przytulisku i bardzo dobrze się stało, że mogła je opuścić tak szybko. Teraz może już spokojnie odetchnąć, wysypiać się i chodzić na regularne, relaksujące spacery. Mocno kibicujemy Toli i jej nowym opiekunom!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047