Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zami, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo16 maja 2017 r.

Spokojne oczy Zamiego zdradzają jego życiową mądrość i doświadczenie, a oprószony siwizną pyszczek dodaje mu nieco powagi. W rzeczywistości Zami seniorem nie jest i wcale nie wybiera się jeszcze na emeryturę. Ma ok 5-6 lat i jest psem energicznym, chętnym do kontaktu, spacerów i czeka spokojnie na kogoś, kto da mu dom. Jest bardzo miły, przyjacielski, uwielbia głaskanie, przytulanie i kontakt z ludźmi. Bez przeszkód może zamieszkać w domu gdzie są dzieci. Nie wiemy, czy Zami został porzucony z premedytacją, czy zgubił się podczas wycieczki. Faktem jest, że nikt go z przytuliska nie odebrał, a my chcemy, aby dostał nowe, godne życie. Zami może zamieszkać w domu z innymi psami, jest bowiem psem kulturalnym i spokojnym, szanującym innych, nie narzucającym się. Lubi dobrze zjeść i poszwędać się po leśnych ścieżkach. Jeśli też lubisz spacerować na łonie natury, to może chcesz pospacerować w towarzystwie Zamiego? Piesek jest średniej wielkości, trochę mniejszy od labradora. Jest zdrowy, odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, zaszczepiony oraz wykastrowany. Zami znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

31 sierpnia 2017 r.

Lato przemija, a Zami w dalszym ciągu przebywa w przytulisku, wypatrując przeznaczonych sobie ludzi. Czas w zamknięciu płynie wolno, a organizowane przez nas spacery są jedyną rozrywką, na którą może liczyć. Czeka na nie cierpliwie, a gdy już wyjdzie z boksu jego radość wprost chwyta za serce. Zami bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnąc. Może zamieszkać z innymi psami, z którymi bez problemu potrafi się porozumieć. Podejrzewamy, że kocie towarzystwo również zaakceptuje. Zami to piesek niewyróżniający się z tłumu – nie jest ani mały ani duży, jest czarny, a do tego ma posiwiały pyszczek. Takim psom nie jest łatwo, nikt nie zwraca na nie uwagi, nikt o nie nie pyta. Tak jest też w przypadku Zamiego, mimo że charakter ma po prostu cudowny. To piesek, który naprawdę pragnie być blisko ludzi i będzie świetnym, bezproblemowym towarzyszem codziennego życia.

1 października 2017 r.

Nasz miniaturowy labradorek Zami pożegnał się z przytuliskową ekipą i wprowadził się do swojej nowej rodziny. Nie bał się ani podróży, ani nowego otoczenia, ani klatki schodowej. W domu, po szybkim sprawdzeniu kątów, pewnie udał się na przygotowane wcześniej legowisko i postanowił odpocząć. Pewność siebie Zamiego dorównuje jego urokowi osobistemu i jest naprawdę imponująca. Życzymy temu cudownemu pieskowi i jego nowym opiekunom wszystkiego, co najlepsze – bardzo dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047