Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zibi, malutki piesek do adopcji, Poznań, Dopiewo5 grudnia 2016 r.

Drobniutki Zibi jest przyjacielskim pieskiem o niecodziennej urodzie. Docenić ją mogą tylko prawdziwi koneserzy psiego piękna, wśród których szukamy domu dla tego uroczego pieska. Ok 2 – letni Zibi przyjechał do nas ze schroniska, w którym mieszkał w jednym boksie z psami, które terroryzowały go każdego dnia. Jako najmniejszego, najsłabszego i najbardziej delikatnego odganiały go od jedzenia i bezpiecznego miejsca w budzie. Cierpiał psychicznie i fizycznie. Dzisiaj mieszka w domu tymczasowym, w towarzystwie miłych psów, z którymi świetnie się dogaduje. Jest miłym towarzyszem również dla ludzi, a codzienne życie z Zibim nie wiąże się z żadnymi problemami. Piesek zostaje w domu, nie niszczy, nie brudzi, nie hałasuje. Nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, posiada aktualne szczepienie, jest odrobaczony i wykastrowany. Zibi czeka na prawdziwy, troskliwy dom, w którym będzie wiódł spokojne, bezpieczne życie. Może zamieszkać z innymi, miłymi psami. Ten przeuroczy maluch na każdym kroku odwzajemnia uczucie, jakim się go obdarzy.

11 lutego 2017 r.

Maluszek Zibi nie czekał długo na odmianę swojego losu. Zamieszkał w nowym domu, w spokojnej okolicy, zyskał nie tylko kochających ludzi, ale również czworonogiego towarzysza. W takim otoczeniu bardzo szybko zapomni o swojej przeszłości i z energią ruszy przed siebie, już nie sam, a z rodziną, na którą od dawna zasługiwał.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047