Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zosia, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie.

Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).
Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Zosia oraz jej córeczki Borówka, Jagoda i Poziomka.
Zosia to przeurocza, przemiziasta, rozgadana i bardzo prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest wesołą i bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi córkami. Po odchowaniu dzieciaczków mama zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego.
Jagoda, Borówka i Poziomka to trzy słodkie koteczki, urodziły się ok 13 maja. Zaczęły już powoli same jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

Zobacz filmik z udziałem Zosi i jej maluchów >>

6 lipca 2017 r.

Zosia to śliczna mama trzech ślicznych koteczek. Trafiła do nas pod koniec maja, kiedy to dostałyśmy zgłoszenie o dwóch karmiących kotkach w jednym z ogrodów w Borówcu.

Kotka urodziła się latem 2016 roku. Zosia jest bardzo przyjazna i miziasta, a do tego wyjątkowo piękna. Kicia jest gadatliwa – „grucha” na nasz widok i prosi o głaski. Jest to taki typ kota, którego po prostu nie da się nie polubić:). Spokojna i ułożona, doskonale zajmuje się swoimi córeczkami. Lubi inne koty, nie jest agresywna – nigdy sama nie atakuje, a zaatakowana natychmiast chowa się w ciemnym zakamarku. Z jej strony nie powinno być problemu z dogadaniem się z innymi kotami:). Czyje serce skradnie nasza piękna Zosia?

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.