Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zula, suczka do adopcji, Poznań, Dopiewo23 grudnia 2016 r.

Zula jest naszą nową podopieczną. Została odebrana interwencyjnie od człowieka skazanego prawomocnym wyrokiem na zakaz posiadania zwierząt. Nie dość, że nie stosował się do wyroku, to trzymał Zulę na łańcuchu, pod gołym niebem, bez żadnego legowiska i osłony przed warunkami atmosferycznymi. Zula została zabrana do weterynarza, który potwierdził przypuszczenia, że suczka jest w ciąży, co zmusiło nas do poddania jej zabiegowi sterylizacji aborcyjnej. Zula jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze, ale przebywa jeszcze w klinice, gdzie ma zapewnioną codzienną, profesjonalną opiekę. Jest bardzo miłą i radosną istotą, a przy tym bardzo młodą, bo ma dopiero około 1,5 roku. Załatwia się tylko na dworze. Zula bardzo lubi ludzi i choć jest trochę niepewna przy pierwszym kontakcie, to bardzo szybko zawiera znajomości i z ufnością spogląda w oczy. Nie chcemy, aby suczka musiała trafić do gminnego przytuliska, dlatego pilnie szukamy dla niej domu tymczasowego, w którym poczeka na swoich nowych, odpowiedzialnych opiekunów. Bardzo nam zależy, aby Zula po wszystkim, co przeszła, nie musiała spędzić kolejnych tygodni swojego życia w zimnym, zakratowanym boksie, odseparowana od świata i prawdziwego życia.

25 marca 2017 r.

Zulka swoimi pięknymi i mądrymi oczami z optymizmem spogląda w przyszłość i czeka na swoich nowych, troskliwych opiekunów. My również czekamy na kogoś, kto dostrzeże w tych oczach część siebie i przygarnie Zulkę pod swój dach. Na pewno tego nie pożałuje.

7 kwietnia 2017 r.

No i wypatrzyła! A właściwie została wypatrzona i mieszka już w swoim nowym domu. Zula jest szczęściarą i częścią swojego szczęścia podzieli się na pewno ze swoją nową rodziną. Po przeprowadzce okazała się towarzyszką bezproblemową i grzeczną, bardzo szybko się zaaklimatyzowała i czuje się już jak u siebie. Zulce i jej nowej rodzinie życzymy samych pogodnych dni!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047