Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

ana200x2008 stycznia 2018 r.

Ana jest młodą, ok 3 letnią suczką w typie psa. Jest to typ bardzo pożądany, ponieważ suczka jest bardzo spokojna, zrównoważona i inteligentna. Akceptuje inne zwierzęta w domu, mieszka obecnie w licznym gronie psów oraz kotów. Ana to na pierwszy rzut oka niepozorna istota. Nie wyróżnia się urodą, ale za serce chwytają jej spokojne i mądre oczy, zdradzające spore życiowe doświadczenie. Ana była zabrana wraz ze swoimi szczeniaczkami z tragicznych warunków, w których cierpiała głód, chłód i samotność. Doszła już do siebie w domu tymczasowym i czeka teraz na kogoś, kto podaruje jej miejsce u swego boku już na zawsze. Mimo, że od zawsze mieszkała na podwórku, to szybko okazało się, że Ana jest typową domatorką, ceniącą sobie ciszę, spokój, miękkie posłania i dobre jedzenie. Potrafi zostać w domu bez opieki, nie ma problemów z zachowaniem czystości ani w kontaktach z psami oraz kotami. Lubi bliski kontakt z człowiekiem i chętnie przyłącza się do wspólnego oglądania telewizji. Ana znajduje się po opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Suczka jest zdrowa, regularnie zabezpieczana przeciwko pasożytom i ma aktualne szczepienia.

10 marca 2018 r.

Dzisiaj Ana przeprowadziła się do swojego nowego domu! Po odchowaniu swoich szczeniaczków i powrocie do dobrej formy, ta urocza mała suczka ruszyła śmiało przed siebie, zostawiając przeszłość za sobą. Głód, chłód i samotność są już tylko mglistym wspomnieniem, teraz Ana może cieszyć się towarzystwem troskliwych i odpowiedzialnych opiekunów, dla których będzie oczkiem w głowie. Bardzo dziękujemy za adopcję naszej podopiecznej i życzymy wszystkiego najlepszego na przyszłość!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726