Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Aron, pies do adopcji, Poznań,dopiewo19 grudnia 2017 r.

Naszym nowym podopiecznym został niedawno Aron – kilkuletni pies w typie labradora. Został znaleziony w starej, brudnej i rozpadającej się obroży, co pozwala nam myśleć, że raczej nie zgubił się podczas codziennego spaceru. Być może uciekł, a być może został porzucony, nie jest to jednak dla nas najważniejsze. Dzisiaj jest już pod naszą opieką i zrobimy, co w naszej mocy, aby trafił do bardzo dobrego domu. Aron jest miły i energiczny, lubi kontakt z ludźmi, grzecznie zachowuje się również w stosunku do innych psów. Uwielbia chodzić na spacery do lasu, podczas których nie sprawia najmniejszych problemów, nie ciągnie na smyczy i nie wyrywa się do innych psów. Aron ma ciepłe, mądre spojrzenie psa inteligentnego, spokojnego i doświadczonego. Wszystko wskazuje na to, że będzie wspaniałym towarzyszem, jeśli tylko ktoś da mu szansę. Szukamy dla Arona domu w spokojnej okolicy, najlepiej z łatwym dostępem do atrakcyjnych terenów spacerowych. Aron jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

28 stycznia 2018 r.

Mija pierwszy miesiąc Arona w przytulisku. To przykre patrzeć jak taki miły i bezproblemowy pies cierpi z powodu izolacji od świata, zamknięty w boksie tylko dlatego, że komuś się znudził. Aron jest doskonałym towarzyszem spacerów, ładnie chodzi na smyczy, lubi ludzi i jest bardzo grzeczny w stosunku do innych psów, niezależnie od ich wielkości, płci i wieku. Jest miłym psem zasługującym na to, aby żyć u boku miłych ludzi, którzy podobnie do niego lubią wyskoczyć sobie na łąkę lub do lasu, aby sprawdzić co w trawie piszczy. Aron został wykastrowany i spędził kilka dni w gabinecie. Potwierdziło się to, co podejrzewaliśmy – Aron jest niezwykle grzecznym psem, nie hałasuje, nic nie niszczy i zachowuje czystość. Rodzino Arona, odezwij się do nas!

18 kwietnia 2018 r.

Nie możemy uwierzyć, że tak wspaniały pies nadal nie zwrócił niczyjej uwagi. Aron jest psem zupełnie bezproblemowym, w 100 % gotowym do adopcji i nie może się doczekać zmiany budy na wygodne, wielkie legowisko. Aron może zamieszkać z dziećmi, z innymi psami, podejrzewamy, że kocie towarzystwo również nie będzie stanowiło dla niego problemu. Każdy dzień w przytulisku jest dniem straconym nie tylko dla Arona, ale również dla jego nowej rodziny, która mamy nadzieję już wkrótce się do nas odezwie!

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Arona >>

20 sierpnia 2018 r.

Dobrego domu doczekał się również nasz mądry Aronek. Miły, choć niepozorny pies nie miał kilkakrotnie szczęścia. Polecaliśmy go do adopcji nie raz, ale za każdym razem wybór ludzi padał na innego, zazwyczaj młodszego i ładniejszego psa. Tak to już jest, że to, co piękne nie jest widoczne od razu. A Aron piękny jest nie tylko z wyglądu, jest także psem mądrym, zrównoważonym, pewnym siebie, ale jednocześnie grzecznym i nienachalnym. Ładnie komunikuje się zarówno z ludźmi, jak i innymi psami, co pokazał w domu już pierwszego dnia. Nowa rodzina Arona cieszy się z podjętej decyzji i faktu, że pojawił się u nich nowy, czworonożny domownik. My ze swojej strony jednocześnie dziękujemy, jak i gratulujemy dobrego wyboru!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726