Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Benjamin, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 lipca 2017 r.

Benjamin to jeden z 4 lubońskiego rodzeństwa (Lawendy, Fikusa i Lilii). Maluchy wraz z mamą Konwalią trafiły pod naszą opiekę jak jeszcze przy cycu. Na posesji, gdzie kotka okociła się właściciel nie chciał mieć kotów. Twierdził, że kotka jest agresywana do ich rezydentki i podczas podlewania ogrodu nie miał oporu, aby podlać rownież dzieciaki. Maluchy przyjechały do nas częściowo mokre. Na szczęście w kociarni nikt im nie fundował tego typu atrakcji i ekipa wyrosła na radosny kwartet.

Benjamin, kalka swojego brata, to mały kociak kochający zabawę. Wraz z braciszkiem buszuje po całej kociarni, kiedy tylko wypuszczamy ich z klatki. Poza miłością do zabawy ma w sobie również dużo miłości do człowieka – z przyjemnością oddaje się naszym pieszczotom, kiedy w końcu zmęczy się hasaniem.

Nie da się też nie wspomnień o jego nieposkromionym apetycie. Gdy tylko w pobliżu postawimy miskę z jedzeniem, Benjamin natychmiast się materializuje obok niej i z zapałem zajada zawartość. Nie ma się co dziwić – w końcu taka kulka energii musi jakoś doładować baterie:).

Wierzymy że maluch znajdzie swoich ludzi, którzy będą go kochać i przy których wyrośnie na dużego i silnego kota. Na pewno będzie szczęśliwy w nowym domu, kiedy w końcu będzie non stop poza klatką.

Benjamin wraz ze swoim rodzeństwem (Lewendą, Fikusem, Lilią) przyszli na świat pod koniec maja. Być może uda się dzieci w dwupaku wyadoptować?

30 marca 2018 r.

Benjamin pojechał do nowego domu wraz z naszym innym podopiecznym Lubisiem. Chłopaki od razu świetnie się dogadali i ochoczo uprawiają kocie MMA.:) Nie mogliśmy sobie wymarzyć dla nich lepszego domu, niż ten u Pani Renaty. Rośnijcie zdrowo, kochane urwisy!

[nggallery id=1679]

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.