Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Benuś, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo10 lutego 2018 r.

Naszym nowym podopiecznym jest maleńki, śliczny kundelek Benny. To młodziutki piesek – ma ok. 2 lat i waży ok. 5 kg. Benny jest wesoły i pełen energii, jednak w oczekiwaniu na wyjście na spacer zachowuje godny naśladowania spokój. Bardzo szybko nauczył się chodzić na smyczy i spacer z nim to przyjemność. Benuś lubi robić przerwy w węszeniu i poznawaniu okolicy, żeby przytulić się do człowieka, z którym bardzo lubi spędzać czas. Jest idealnym pieskiem kanapowym, ale mimo tego uwielbia długie spacery. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły kundelek, jednak bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu. Przy jego kojcu nie da się przejść obojętnie, a wszyscy wolontariusze tracą dla niego głowę. Szukamy dla niego kochającego domu i mamy nadzieję, że nasz słodki maluch nie będzie zbyt długo czekał na swoją nową rodzinę. Benuś jest bardzo miły i przyjazny, może zamieszkać w domu z dziećmi. Bardzo lubi inne psy, bez przeszkód może zamieszkać w domu z innym psem. Podejrzewamy, że kocie towarzystwo również szybko zaakceptuje. Benny jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony.

Benny znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

27 lutego 2018 r.

Udało nam się zaczarować świat i bardzo szybko zmienić go dla Benny’ego! Maluch nie musi już siedzieć w przytulisku, bo dokładnie dzisiaj pojechał do swojego nowego domu i wyleguje się już na swoim legowisku w towarzystwie troskliwych opiekunów. Podróż zniósł dzielnie, nie bał się jazdy samochodem, a nowe otoczenie nie zrobiło na nim większego wrażenia, na pierwszym spacerze w nowej okolicy zachowywał się, jakby przechadzał się tam od zawsze. W domu też nie stwarza żadnych problemów, więc chyba nie pomyliliśmy się w ocenie tego małego pieska. Dziękujemy za adopcję Benusia i życzymy wszystkiego dobrego na przyszłość.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972