Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Bridż, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo2 kwietnia 2018 r.

Bridż to malutki piesek, który został odebrany w trybie interwencji. Jest młodziutki, ma około 2 lat. To bardzo wesoły, kochany i radosny maluch. Bridż dopiero uczy się żyć bez ograniczeń jakie sprawiał mu łańcuch. Spacery sprawiają mu bardzo dużo radości, a chodzenie na smyczy opanowuje coraz lepiej. Bridż reaguje na zawołanie i często upewnia się czy człowiek idzie za nim. Maluszek już wie, że wyjście z boksu oznacza przytulanie i dużo radości. Bridż jest pieskiem, który bardzo zyskuje przy poznaniu i mamy nadzieję, że bardzo szybko znajdzie się ktoś, kto pokocha tego uroczego pieska. Bridż jest zdrowy, został odrobaczony i zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Bridż znajduje się pod opieką Fundacją Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

25 czerwca 2018 r.

Szczęście uśmiechnęło się do Bridża i maluch nie musi już tkwić w przytuliskowej beznadziei. Ma teraz swoją nową rodzinę, mieszka w domu, śpi w cieple i je do syta – żyje w końcu tak, jak powinien żyć od zawsze. Chłopaczek szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu i jest wielką pociechą wszystkich domowników. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego na przyszłość!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972