Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

edek200x20016 września 2018 r.

Edek to mały tirowiec. Najprawdopodobniej odbył wycieczkę ulokowany gdzieś pod tirem, którą zakończył na parkingu jednej z firm pod Poznaniem. Biegał między samochodami po wielkim parkingu i płakał. Jak zobaczył człowieka to podchodził na dystans i płakał. Jak człowiek odchodził on za nim. Kotek był bardzo głodny, udało się go skusić na jedzonko i złapać. Okazał się być bardzo łagodny, miziasty i mruczący, mógłby się cały czas przytulać i siedzieć na kolanach byle to tylko miziać.:) Edek ma ok 8 tygodni. Lubi głaski i od razu załącza traktorek.:) Pilnie poszukujemy domu tymczasowego lub stałego dla niego.
Edek bardzo bardzo prosi.:)

25 sierpnia 2018 r.

Edziu trafił do nas kilka dni temu. Znaleziony został na parkingu, w bazie ciężarówek w szczerym polu, więc podejrzewamy, że przyjechał jedną z nich. Przyjechał do naszej kociarni i dał się poznać jako bardzo żwawy, wesoły stworek. Dwa dni później dyżurujący w kociarni zastali małego bez sił, z przymkniętymi oczami, bez apetytu. Szybko trafił do lecznicy gdzie zapadła druzgocąca diagnoza – panleukopenia. Panelukopenia to choroba śmiertelna, niewielki procent kotów przeżywa. Warunkiem przeżycia jest nieustanne nawadnianie i podawanie surowicy. Na efekt końcowy ma wpływ szereg innych czynników takich jak ogólny stan kota, odporność, odżywienie itd. No więc walczymy.

Edziu od 2 dni jest w szpitalu, gdzie ma opiekę 24h. Podłączony do kroplówek otrzymuje Canglob.
Żyje już 2 dobę od diagnozy. Reszta w rękach lekarzy i ducha walki Edzia. Nam pozostaje zbierać kasę. Na dzień dobry podpisałyśmy dokument przyjęcia szacujący pierwszy koszt na 800zł. Do tego dochodzi kosz Canglobu. Zobaczymy jak długo Edziu będzie musiał być w szpitalu.

Prosimy pomóżcie nam finansowo.
Leczenie panleuko to ogromny koszt.

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW
tytułem: Edzio

Jeśli Edzio przeżyje, w co bardzo wierzymy, będziemy też potrzebowali miejsca, do którego będzie mógł trafić po wyjściu ze szpitala. Nie będzie mógł wrócić do kociarni, gdzie są nieszczepione koty. Szukamy więc domu tymczasowego bez innych kotów, lub z kotami szczepionymi.

27 sierpnia 2018 r.

Chłopak najprawdopodobniej przeżyje panleukopenię! Jesteśmy przeszczęśliwi, ale nie mamy gdzie go zabrać ze szpitala. Pilnie szukamy dla niego domu tymczasowego bez innych kotów lub z kotami szczepionymi. Dzieciak nie może wrócić do kociarni, gdzie są nieszczepione, leczone chore koty. Pomóżcie szukać dla Edzia domu. Udostępniajcie proszę!

10 września 2018 r.

Chłopak przeszedł tak wiele… Przeżył panelukopenię, przeżył powikłania po panleukopenii, spędził dużo czasu w szpitalu, dogrzewany, jego dni były policzone, aż stał się cud. Kilka dni temu wyszedł ze szpitala bo organizm podjął walkę i zwalczył chorobę. Teraz bardzo pilnie potrzebuje domu. Ze względu na przebytą panleukopenię nie może wrócić do kociarni. W obecnym awaryjnym domu tymczasowym może być max do piątku!
Prosimy pomóżcie. Udostępniajcie.

15 września 2018 r.

Nasz Edek wyzdrowiał i zamieszkał w stąłym domu. Tak dzielnie chłopak walczył o swoje życie. Cieszymy się, że pokonał panelupenię i teraz ma swojego człowieka. Rośnij zdrowo maluchu!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.