Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Franko, pies do adopcji,Poznań, Dopiewo1 czerwca 2018 r.

Nasze najnowsze fundacyjne maleństwo to Franko. Ten chłopczyk ma dopiero 4 miesiące, a już zdążył doświadczyć zła w swoim życiu. Franko został zabrany interwencyjnie z miejsca, w którym absolutnie NIKT nie powinien zamieszkać. Szczeniaczek nie umie jeszcze chodzić na smyczy, ale ta umiejętność, podobnie, jak wiele innych, jest na pewno w jego zasięgu i szybko ją sobie przyswoi. Na widok człowieka Franko momentalnie wpada w ogromną radość i od razu chce się przytulać i bawić. Nic dziwnego, gdy weźmiemy pod uwagę jego młody wiek i ogromny deficyt uwagi i czułości, jakiego zaznał po urodzeniu. Szukamy dla niego domu nie tylko pełnego miłości, ale również spokojnego i doświadczonego w kwestii wychowywania szczeniąt, ponieważ przed Franko jest jeszcze najtrudniejszy dla niego okres dojrzewania. Maluch powinien zamieszkać w spokojnej okolicy, oddalonej od miejskiego zgiełku, gdzie będzie miał możliwość chodzenia na spacery po terenach przyjaznych psom i dla nich atrakcyjnych, takich jak łąki i lasy, skrywające niezliczone węchowe tajemnice. Franko jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony oraz zabezpieczony przed kleszczami. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

15 lipca 2018 r.

Na szczęście znalazł się troskliwy dom tymczasowy, który postanowił zaopiekować się naszym maluchem do czasu znalezienia domu stałego. Okazało się, że to niezwykle mądry piesek, który bardzo szybko się uczy. Franko zostaje sam w domu, nie niszczy, nie szczeka, bardzo szybko nauczył się zachowywać czystość. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, spuszczony trzyma się blisko i reaguje na swoje imię. Franko bardzo lubi towarzystwo innych zwierząt. Obecnie mieszka z królikiem, na spacerach ładnie komunikuje się z psami, więc bez przeszkód może zamieszkać w domu z innymi czworonogami jak psy, koty czy króliki. Mamy nadzieję, że ten śliczny szczeniak wkrótce zamieszka ze swoją kochającą rodziną.

18 września 2018 r.

Oto pełnia szczęścia dla młodego Franko: opiekunowie z domu tymczasowego tak bardzo związali się ze swoim podopiecznym, że nie mogli się pogodzić z myślą o oddaniu go później komuś obcemu. Decyzja w takiej sytuacji mogła być tylko jedna.;) Franko tym samym zmienia dom tymczasowy na stały nie musząc właściwie nic robić. Nie trzeba pakować zabawek ani starać się na zapoznaniu, wystarczy tylko… żyć dalej.:) Żyj jak najdłużej maluchu! Dziękujemy nowej rodzinie Franko za przytulenie go do serca!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047