Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kardamon, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo23 lipca 2017 r.

Kiedy nastawiliśmy klatkę-łapkę na kotkę Lisówkę, złapał się do niej inny kot. Było to chyba przeznaczenie, bo Kardamon jest zdecydowanie domowym stworzonkiem, które do tej pory żyło na wolności.

Chłopak – najpierw nieśmiały i nieco wystraszony, ale absolutnie nie agresywny – okazał się być miziasty i kochany. Na nasze głaski reaguje odpaleniem motorka i głośno mruczy z zadowolenia. Sprzedaje baranki i ociera się o dłonie, wymuszając więcej pieszczot. Kardamonek jest łagodny i pozwala robić wokół siebie wszystko – podawaliśmy mu na początku tabletki do pysia i odbywało się to bez najmniejszych problemów. Ani myślał o ucieczce czy ataku. Marzymy, aby chłopak miał swój dom i człowieka, który zapewni mu w końcu tyle miłości i pieszczot, na ile zasługuje. Wybrał życie wśród ludzi, teraz czeka na tych swoich :). Jest wykastrowany i ma testy FIV/FeLV ujemne. To młody kot – ma ok. 1,5 roku. Na pewno będzie doskonałym towarzyszem i szybko stanie się członkiem rodziny.

Nasza kociarnia po brzegi wypełniona jest kotami i zdecydowanie Kardamonowi przydałoby się więcej uwagi. Szukamy dla niego domu tymczasowego i oczywiście stałego.

27 listopada 2017 r.

Kardamon wczoraj pojechał do domu tymczasowego. Teraz nie będzie już w kociarni największym kotem – tę pozycję przejęła po nim Barcinka.

Czekamy teraz na stały dom dla chłopaka. Zdziwieni jesteśmy, że jeszcze go nie ma, bo kradnie serca nie tylko kotów, ale każdego kto go pozna.

24 maja 2017 r.

Nie mogło być inaczej. Kardaś na stałe zadomowił się w swoim domu tymczasowym. Nie czeka go już żadna przeprowadzka. Czuje się w swoim domu bardzo dobrze!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.