Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kodi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo6 sierpnia 2018 r.

Tym oczom nikt się nie oprze! Kto da dom Kodiemu ? Kodi to mały, przemiły kawaler o bystrym spojrzeniu. Dał się poznać jako grzeczny spacerowicz – bardzo ładnie chodzi na smyczy, lubi być blisko człowieka i reaguje na zawołanie. Bardzo ceni czas spędzony z ludźmi, ale nie jest przy tym nachalny. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów z przytuliska, z którymi chętnie udaje się do lasu, ale równie mocno potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Kodi to starszy piesek, dla którego bardzo chcielibyśmy znaleźć kochający dom. To bezproblemowy szkrab, który może zamieszkać z innymi psami, podejrzewamy, że kocie towarzystwo również zaakceptuje. Kodi szuka opiekuna do pokochania, który poświęci mu dużo uwagi i będzie drapać po brzuszku na kanapie!

 

11 listopada 2018

 U Kodiego nastąpiła wielka zmiana na lepsze. Nie męczy się już w boksie w przytulisku, miał bowiem tyle szczęścia, że trafił właśnie do domu tymczasowego, w którym zamieszkał pod jednym dachem z inną naszą podopieczną – Ciapą vel. Klarą. Cudowny i charakterny – tak pisze o nim pani Beata, opiekunka z domu tymczasowego. Zaglądając w te roześmiane i błyszczące oczy trudno mieć wątpliwości co do trafności tej krótkiej charakterystyki. Kodi dobrze dogaduje się z Ciapą, lubią się nawzajem, a dodatkowo łączy ich niewątpliwie zamiłowanie do jedzenia i zauroczenie panią Beatą 🙂
14 grudnia 2018
My również jesteśmy zauroczeni, ponieważ Kodi znalazł u pani Beaty opiekę dożywotnią, podobnie, jak Ciapa, a kiedyś Milka. Dziękujemy z całego serca za nieustającą pomoc naszym podopiecznym!